Några av Bergströms lärare

Anna Seth, VD
Samordnare, lärare AHTU, ATU och TBU
anna.s@bergstroms.org
08 642 42 88,
070 553 84 35

Maria Vicente

Lärare KBT Stockholm och Malmö
maria.v@bergstroms.org
070 647 79 27

Ylva Engström
Lärare, handledare KBT Stockholm
ylva.inuet@telia.com
070 699 10 15

Marie André
Lärare, handledare KBT Stockholm
marieandre.ks@gmail.com
070 573 69 89

Mirja Svartengren
Lärare, handledare KBT Malmö
svartengren@kptmottagningen.se
070 810 26 90

Ulla Beijer
Examinator KBT
ulla.beijer@ki.se
070 982 89 45

Johan Wennerberg
Lärare ATU och TBU Göteborg
johan.w@bergstroms.org
073 507 91 99

Thomas Nilsson Ylimäki
Lärare ATU och TBU Malmö
thomas.n@bergstroms.org
073 330 15 38

Jessica Hjert Flod

Samordnare för KBT, lärare

jessica.h@bergstroms.org

0739 43 29 40