Kontakta oss

Personal

Lennart Bergström
Behandlingskonsult, terapeut
lennart.b@bergstroms.org
070 725 38 89


Maria Bergström
Vd, familjeterapeut
maria.b@bergstroms.org
070 725 38 88


Anna Seth
Administration och ekonomi
Samordnare, lärare AHTU

anna.s@bergstroms.org
08 642 42 88, 070 553 84 35


Eva Jönsson
Samordnare, lärare ATU och TBU
Malmö, Göteborg, Stockholm

eva.j@bergstroms.org
08 642 42 88, 072 384 87 08


Björn Ljungcrantz
Lärare ATU och TBU
Stockholm

bjorn.l@bergstroms.org
076 941 00 32


Thomas Nilsson Ylimäki
Lärare ATU och TBU
Malmö

thomas.n@bergstroms.org
073 330 15 38


Johan Wennerberg
Lärare ATU och TBU
Göteborg

johan.w@bergstroms.org
073 507 91 99

 

Ulla Beijer
Examinator KBT
Dr in med/PhD
ulla.beijer@ki.se
070 982 89 45


Maria Vicente
Samordnare, lärare KBT
Stockholm och Malmö
maria.v@bergstroms.org
070 647 79 27


Ylva Engström
Lärare, handledare KBT
Stockholm

ylva.inuet@telia.com
070 699 10 15


Mirja Svartengren
Lärare, handledare KBT
Malmö

svartengren@kptmottagningen.se
070 810 26 90


Monica Westman
Lärare KBT
Stockholm
monicawestman@gmail.com
076 802 77 43


Hitta till oss

Skriv till oss

Var god ange ditt namn.
Var god ange ett giltigt telefonnummer.
Var god ange ett meddelande.